Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dojrzała kobieta :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-06, 10:41   #24
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka, ja tam moge podczytywac na obu watkach...Kazda tu jest ciekawa osobowoscia i kazda cos wnosi, nawet, jelsi nie zgadzamy sie w 100% . zreszta to by było i niemozliwe i nudne Natomiast patrzenie na swiat z innej perspektywy jest bezcenne., mnie czesto daje po nosie, bo za bardzo wchodze w buty besserwiesera. I dobrze mi robi rozwazenie innej opcji, innych pogladow. nawet, jelsi zostane przy swoich - uszanuje te cudze. Czego nei lubie - poprawnosci politycznej na siłe i zakładania, ze tylko jedno jest słuszne i włąsciwe, a reszta be...Pomijajac oczywiste patologie - mozna patrzec na jedna kwestie naprawde z wielu stron, znam to tez z autopsji, konfliktow rodzinnych itp.
Gosia, jakim cudem zrobiłas małosolne w jeden dzien...? 3 dni z reguły, jak ciepło...?
Ze szczepionkami jest tak, ze sporo osob ma silna reakcje po, naturalna i przewidywana przez producenta, a jednak za mało sie o tym mowi i uprzedza. Moze byc własnie złe samopoczucie, goraczka itp - i ludzie powinni byc swiadomi, ze to normalne, moze sie zdarzyc, nie ejst to powikłanie...A tu zadnego specjalnego info nie ma
Zawsze tak pieknie piszecie o polskim morzu - a ja tam bywam tak rzadko...Nie ciagnie mnie, fakt, ze nie znam małych miejscowosci, tylko zatłoczony Kołobrzeg i tam to zniecheca mnie szukanie parkingu...A potem widze Wasze zdjecia, czytam opowiesci o spacerach i znowu mnie korci...
Aussie, a co znaczy - wyskocze na supa...?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora