Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ••• "Twarzą w twarz" ••• druga seria ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-03, 20:42   #13
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ••• "Twarzą w twarz" ••• druga seria ;)

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Fresko- śliczna forma graficzna tytułu wątku
A dziękuję
Miało być tak:
ale w tytule ze względu na małą czcionkę "mordka" byłaby nie do rozpoznania


Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam oglądać , ale patrzyłam i jakoś treść filmu do mnie nie docierała i właściwie nie wiem o co chodziło. Nawet nie zauważyłam, że im dziecko porwali Widziałam tylko, że Małaszyński próbował złamać zabezpieczenia w jakimś banku dla Japońców i jakiś facet z zasłoniętą twarzą zeznawał przeciw kolesiowi, który krzyczał, że jest niewinny. Więcej do mnie nie dotarło. Może ktoś streścić wczorajszy odcinek?

P.S. Małaszyńskiego również zdecydowanie wolę w Oficerze
Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
Ja oglądałam odcinek od połowy i jako że na dodatek jestem ciężko kapująca tego typu fabuły to nie wiem kompletnie o co chodziło Skąd się wzieły te wszystkie nowe postacie, o co chodziło z tą wojną i procesem? Jedyne co odnotowałam z treści odcinka to to, że Małaszyński vel Wiktor jest słodkim tatusiem i mężem
Dziewczyny, tutaj jest strona serialu ze streszczeniem wczorajszego odcinka, jest też spojler na następny, ale nie czytam, wolę mieć niespodziankę

http://twarzawtwarz.plejada.pl/1676,...nki_detal.html


Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość

jak mozesz czuc sie rozczarowana 2 seria, skoro widzialas dopiero dwa odcinki?
No własnie, jedna jaskółka wiosny nie czyni; z reguły bywa tak, że akcja rozkręca się w drugim odcinku, a pierwszy to wprowadzenie.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując