Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ponowne starania po T. cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-11, 19:27   #65
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość
Moszka ciesze sie że to napisalas ja wiem że nie jesteśmy zlymi matkami tylko potrzebujemy czasu zeby sie przyzwyczaic do nowej rzeczywistości.
U nas też z kazdym dniem lepiej, a że czas szybko leci to nasze dzieciaczki zaraz beda raczkowac, siadac, chodzic, mowic i wtedy tez bedzie zupelnie inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że Ty napisałaś, bo lżej mi jak wiem, że nie tylko mi tak ciężko było (i wciąż jest) odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości.
Masz rację, czas bardzo szybko leci! Osobiście psychicznie pomagala mi myśl, że Iga taka jak dziś nie będzie już nigdy i to na niej, nie na sobie, muszę się skupić. Bo ten czas będzie nie do nadrobienia. Teraz staram się łapać każda wspólną chwilę [emoji173]
Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Powiem wam, że tylko w takie historie rodziców, jak te wasze wierzę [emoji16] jak pogadałam sobie sam na sam z koleżankami, które przed innymi idealizowały pierwsze chwile macierzyństwa to okazało się, że jednak te początki są naprawdę trudne. I jestem przekonana, że u nas też tak będzie, przecież trzeba się z tym dzieckiem poznać, zrozumieć, człowiek jest zmęczony, obolały i zastanawia się, czy to już będzie tak zawsze xD mój plan po porodzie jest taki żeby przetrwać ten czas i mężowi też to mówię, że kolorowo nie będzie (jeśli ta prognoza się nie sprawdzi to po prostu będziemy mile zaskoczeni [emoji16]).
Co do urządzania pokoiku to my urządzamy ale wiemy, że minimum do roku dziecko będzie z nami w sypialni, natomiast z takim małym biegającym brzdącem nie chcielibyśmy potem wchodzić w remont więc niech ten pokój zostanie zrobiony i czeka na swój moment [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fakt, trzeba te pierwsze tygodnie po prostu przetrwać Mi bardzo pomogła wizyta mojej mamy [emoji173] Jakoś tak z nią łatwiej było mi oswoić się z myślą, że tak już teraz moje życie będzie wyglądało. I że będzie pięknie [emoji173]

Cytat:
Napisane przez Elmerah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy robiła któraś z Was oprócz pappy te dodatkowe testy płatne harmony, sanco, nifty? Czy dobrze się tym zainteresować, czy to strata pieniądza?
Jutro już mam wizytę u swego lekarza, ciekawe, co rzeknie.
Podobnie jak Sosna, robiłam Sanco i gorąco polecam.

Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość
Tak trzeba poprostu przetrwac i nauczyc sie nowego zycia. Teraz juz rozumiem to gadanie ze dziecko wszystko zmienia itp. I juz nie oceniam mam że to dziecko sie tak zachowuje albo inaczej bo nieraz sie nie da zapanowac nad tymi cukiereczkami [emoji3]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując