Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie daję już rady!!;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-01, 12:13   #21
Brzuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Nie daję już rady!!;(

Trzymaj się ciepło... wszystko się ułoży...

Nie wiem dlaczego zerwaliście, więc trudno mi cokolwiek radzić, ale widzę że to był chyba błąd... pod tym względem, że Ty bardzo cierpisz i chyba On też nie za bardzo radzi sobie w tej sytuacji... bo ja nie wyobrażam sobie bym nawet po zerwaniu gdy zostaję w przyjacielskich stosunkach z eks mogłabym w tak krótkim czasie go odwiedzać nie wspominając o przytulaniu i całowaniu... Faceci to świnie i z reguły wielu chodzi tylko o jedno, ale nie sądzę by Twój eks przychodził i wogóle kontaktował się z Tobą tylko dlatego że nie umie być sam... musi coś do Ciebie czuć!!!
Musisz się zastanowić nad swoim związkiem czy miał więcej plusów czy minusów (bo żadna z wizażanek tego przecież nie wie) i ocenić czy jest sens o niego walczyć!! Jeśli doszłaś do wniosku, że był związek udany i nadal chcesz z Nim być to rób wszystko by go odzyskać!!! Zawsze można przecież pewne niedoskonałości poprawić i ulepszyć... z obu stron!! Jeśli jednak nie był udany to radzę Ci zerwać wszelkie kontakty z Eks-em (przynajmniej na jakiś dłuższy czas) i starać się myśleć pozytywnie!!
Brzuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując