Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 09:33   #4992
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość

Cienie Clinique uwielbiam i przyznaje się, że mam do nich słabość
Te trzy błyszczyki Juicy Tubes to zestaw o nazwie Fruitylicious i w jego skład wchodzą 15 Cerise (wiśnia/czereśnia), 17 Fraise (truskawka) i 22 Melon.
Z błyszczyków Biotherm jestem bardzo zadowolona, jedyne co mi w nich przeszkadza to to, że miniaturki nie mają ściętej końcówki Pięknie pachną, nawilżają i są dość trwałe. Ja wiem czy takie rzadkie... Wg mnie pod względem gęstości nie różnią się aż tak drastycznie od Juicy Tubesów
eh no ja tez mam ten zestaw, czemu mi sie ubzduralo ze to malina nie wisnia nie wiem ale bardzo je lubie, choc melon nalzeu juz do kogos innego
ja wole chyba cos bardziej gestego niz biothermy, choc te miniaturki i tak nikomu nie oddam


Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Dziękuję . Podkład mineralny wraz z innymi kosmetykami z mineralnej serii IsaDory kupiłam dopiero dzisiaj (sama jestem ciekawa jak będzie się sprawował ).
dziekuje, jak juz wyprobujesz to daj prosze znac

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
ten niebieski to Glacier i nie ma numerka, przynajmniej ja nic o tyn nie wiem
u to lancome szaleje z tymi niebieskimi blyszczykami ja mam dwa i zaden nie jest tym ktory masz Ty



dimiti
mam juz diorkissa wklejam fotki, niestety robione przy sztucznym swietle biurowym, bo niestety manchester nie ma pojecia co to jest Slonce, ktore tutaj nigdy nie zaglada, za to bardzo popularny tutaj deszcz i szarosc

powiem Ci ze takiego efektu sie nie spodziewalam
chodzi o to ze do diorkissow przekonana nigdy nie bylam i wystawilam im nawet zla recenzje, ale ten niebieski jest po prostu cudowny!
zupelnie inny niz Lancomy, Gosh itd
po pierwsze ma drobinki ale bardzo bardzo drobno zmielone, co wyglada na blyszczyk perlowy raczej niz z drobinkami
a efekt jest opalizujacy ! kolorek na ustach przechodzi ze zlotego do rozu, przebijajac niebieskim nie mam pojecia jak to opisac
na pewno nie sprawia ze usta sa jasniejsze, oj nie usta za to przepieknie lsnia!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6300127.jpg (25,1 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6300128.jpg (21,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6300129.jpg (20,6 KB, 78 załadowań)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora