Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner mówi, że jestem tam luźna, czy da się coś zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-11, 16:07   #96
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Partner mówi, że jestem tam luźna, czy da się coś zrobić?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88943911]Przede wszystkim seks to nie tylko penetracja. Jeśli penetracja od któregoś momentu przestaje być dla niego satysfakcjonująca lub dla ciebie zaczyna być niekomfortowa to można zawsze przejść na seks oralny, dopomóc sobie ręką swoją lub partnera/ki albo wspomóc się gadżetami. Nie jest nigdzie powiedziane, że on musi dochodzić zawsze w tobie.

A ty idź do fizjoterapeuty urologicznego, jeśli coś cię w mięśniach twojej pochwy niepokoi. Nie powinno się ćwiczyć na własną rękę bez diagnozy. Poza tym nie wiesz czy faktycznie problem jest w tobie. Równie dobrze to może być kolejny objaw twoich zaburzeń osobowości, hipochondria i podatność na sugestie męża. Także niech jaśnie pan da ci pieniądze na fizjoterapeutę i udowodni, że jest kochającym mężem, a nie bucem co rozgląda się za seksem z atrakcyjną koleżanką za twoim przyzwoleniem, ale wbrew twojemu komfortowi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jeżeli jemu nie będzie dobrze ze mną to po prostu rozejrzy się za "ciaśniejszą" raczej nie będzie próbował zmian , pewnie już mu się znudziłam
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora