Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner mówi, że jestem tam luźna, czy da się coś zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-14, 21:15   #165
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Partner mówi, że jestem tam luźna, czy da się coś zrobić?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
No mówił, że nawilżanych prezerwatyw nie lubi, bo wtedy jest gorsze czucie... masturbacji raczej nie zaprzestanie, na to raczej nie mam co liczyć, wielokrotnie bywały sytuacje, że wolał to robić sam niż ze mną... Nie napisałam tutaj jeszcze o wszystkich sprawach związanych z seksem, nazbierałoby się tego dużo więcej, ale niektóre kwestie są już zbyt intymne na to forum...
Poza tym wiele razy mówił, że pod kątem seksualnym coś w nim obumarło po tym, gdy zaszłam w ciążę - stałam się "luźna", obumarła taka namiętność i wolność, swoboda, przygoda, pociąg seksualny do mnie, itp. jakkolwiek to nazwał, chociaż stwierdził, że fizycznie nadal mu się podobam i go kręcę

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------



Ale on nie chce innych prezerwatyw, kiedyś próbowaliśmy lateksowych było jeszcze gorzej - teraz stosujemy nielateksowe, nawilżanych on nie chce bo problem czucia będzie jeszcze gorszy... pewnie, że woli masturbację niż seks ze mną, na jakieś kombinacje raczej się nie zgodzi, chyba mu juz nie zależy

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Dodam jeszcze, że on zerka na zdjęcia podczas seksu ze mną bo bez tego to juz w ogóle nie byłby w stanie dojść, ale twierdzi że to jest taki dodatkowy bodziec dla niego
A gdzie w tym wszystkim ty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora