Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner mówi, że jestem tam luźna, czy da się coś zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-15, 11:41   #170
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Partner mówi, że jestem tam luźna, czy da się coś zrobić?

Kobieto tak naprawdę piszesz głupoty...... to że twój partner twierdzi że jesteś tam luźna to nic nie znaczy..... inny partner seksualny inne doznania dla Ciebie. Miałem kilka partnerek i każda była inna.... w budowie ciała, temperamencie, otwartości podejścia do seksu. Z każdą partnerką było inaczej.... ale dla mnie zawsze świetnie.... chciałem " zrobić dobrze im " . Z jedną nie oprawiałem seksu oralnego bo nie lubiła.... żaden problem dla mnie, inna nie lubiła nie których pozycji seksualnych.... no to nie kochaliśmy się w tych pozycjach. Inna była taka że ja ledwo dawałem radę.
Masz niską samoocenę i uważasz że jesteś kiepska w seksie, że to była by porażka i klęska..... bzdura!!! Jak nie z tym to z innym było by ci dobrze i miałabyś świetny seks. Nie zachęcam Ciebie do zdrady czy porzucenia partnera ( chociaż to byłoby najlepsze dla Ciebie) ale do postawienia granic partnerowi...... jeżeli on woli się masturbować to Ty też możesz spróbować samo zaspokojenia.....
Są świetne lubrykanty..... genialne wibratory i dilda w różnych rozmiarach..... jeśli jeden jest za cienki to bierzesz drugi grubszy aż trafisz na taki że nie będziesz odczuwać " tego luzu" i poczujesz co to przyjemność. Piszesz że wszystko było dobrze do czasu zajścia w ciążę i porodu..... i tu pojawił się problem twojego partnera ...... zszedł na drugi plan waszego związku..... i nie potrafi się z tym faktem pogodzić do dziś.....
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora