Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner mówi, że jestem tam luźna, czy da się coś zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-15, 18:13   #174
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Partner mówi, że jestem tam luźna, czy da się coś zrobić?

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
No a co na te przypadłości pochwy mówi ginekolog?

ALE twój partner nie może się domagać przyjemności dla siebie kosztem Twojego bólu!!!!! Tobie jest dobrze bo jesteś nawilżona a on może założyć nakładkę żelową na penisa żeby go pogrubić..... taka nakładka wywiera ucisk na penisa przez co potęguje doznania na jego główce i trzonie.... sprawdź sobie ofertę sexshopów online. Są też protezy członka puste w środku specjalnie przeznaczone dla facetów z małymi ptakami...... bo ten wątek tak naprawdę dotyczy tego że twój facet ma małego członka i ma uraz na tym tle ale winę za to przenosi na Ciebie, chociaż nie piszesz o tym wprost,
Nie ma małego, bo przecież przed ciążą był taki sam, a to ja się zmieniłam... po ciąży nagle zaczęło mu być gorzej, zaczął potrzebować dodatkowych bodźców w formie tych zdjęć na przykład , aby w ogóle dojść ze mną... dopiero po tylu latach mi powiedział, że czuje luz - tak bardzo się bał mojej reakcji, poza tym on nic nie zmodyfikuje, bo go znam - powie, że nie będzie sobie zdrowia i komfortu niszczył ... zawsze ma przecież rękę. Do ginekologa chodzę regularnie, ale nic mu o tych problemach nie mówiłam - chociaż ostatnią wizytę miałam w kwietniu - teraz chyba jednak się umówię bo zaczyna mi to doskwierać coraz bardziej zwłaszcza ostatnio, miałam kaszel i mam wrażenie, że problem się nasilił
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora