Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Porządki w szafie :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-23, 22:39   #75
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Porządki w szafie :-)

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Zarę to szukając staram się korzystać z filtrów (rozmiary, kolor itd.).
Ogólnie jednak Zara straciła dla mnie urok - trudno też znaleźć tam coś lepszej jakości.

Ja od zeszłego roku nie potrafię nic z ciuchów sprzedać (na OLX, od Vinted mnie odrzuca) - mam wrażenie, że kupujący chcą wszystko za darmo - przepraszam, ale nie opłaca się zarobić 10zł na torebce - wolę ją albo wyrzucić/oddać, albo może leżeć i czekać.

U mnie brak miejsca w szafie działa ostatnio dość pozytywnie na portfel, choć walczę jeszcze z niektórymi kategoriami. Skupiam się jednak na donaszaniu różnych rzeczy, co (tymczasowo) ułatwia praca zdalna (nie stroję się tak jak kiedyś). Ogólnie mam ten sam problem co wiele z was - ciężko czegoś tak po prostu się pozbyć, jeśli nie jest już wyraźnie zniszczone.
Zrobiłam, zgodnie z prośbą, cenę nowej bejsbolówki TH taką, jak by Pani miała czapeczki z H&M, a ona mi odpisała, że jak na wewnetrznej metce jest drobnymi literkami Kids, to nie chce, mimo, że fizyczny rozmiar jest damski, tak samo jak design i krój, bo to Kids XL
Za taką cenę nie kupi się ani w Tk Maxxie, ani żadnym outlecie typu "urwana metka, zabrudzenie, mała dziurka". Także tak no...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując