Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-03, 16:14   #4545
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88977891]Kurczę wybacz, Olu. Myślałam, że go nie kupiłaś, a oglądałaś go tylko stacjonarnie i ostrzegasz przed zakupem. Nie chciałam dać Ci do zrozumienia żeś jeleń I każdy miewa jakieś wtopy, na to nie ma mocnych


No widzisz, coś ta Pat niedoklejona bywa U mnie jeden z cieni w paletce też wypadł. Matowy za to był kompletnie pogruchotany i pobrudził wszystko, łącznie z moim swetrem jak to otworzyłam. Nic tu się uratować nie da.
Ale pewnie, masz rację. Co się da, to też sama naprawiam - podklejam, uklepuję itd. i używam [/QUOTE]
Przestań, nie ma o czym mówić, wcale nie odczułam, że dajesz mi coś do zrozumienia .
Jestem, a co najmniej bywam jeleniem i wiem o tym już od dawna, ale taki widać mój urok i na szczęście da się z tym żyć .

Wolę czasem sama coś naprawić niż reklamować, o ile rzecz jasna rzecz da się naprawić bezkolizyjnie i bez uszczerbku dla używalności produktu. Wypadające kamyki z ulubionych kolczyków przyklejam na dwuskładnikowy poxipol notorycznie

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nigdy nie dostałam z Pat rozwalonego, ani wypadającego A zawsze z amikowa zamawiałam więc transport niekrótki, ale zabezpieczenia mają tip top, a nasza sepohora to no ropznie, czasami w bable opakuje ale co z tego jak lata to po pudelku. A najczesciej sam papier. Ot, glupota.

A co do cieni, Hudy juz nie kupuję od dawna, wyleczyłam się z niej, ale ... własnie, jest jedno "ale", ta nowa nagle mi sie zaczęła podobac coraz bardziej, a opinie w necie ma rewelacyjne, ponoc jej najlepsza paleta. No i produkowana we Włoszech, to tez plus. A teraz gratis daja błyszczyk z tej kolekcji, oczywiscie wtedy nie wchodzi kod na 10% w kazdym razie myślę intensywnie
Ooo, dobrze słyszeć, że ma dobre opinie
Kliknęłam ze zniżką, bo nie było info o błyszczyku w gratisie. Wzięłabym z błyszczykiem w pełnej cenie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora