Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-22, 09:57   #38
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam golda :/ mam 90 zł w punktach, które muszę też w końcu wydać, ale bez pomysłu. Staram się zejść póki co z zapasów rośkowych, jak wszyscy 🤣🤫
Jeśli tylko to i bez golda to zobacz na olx/vinted, powinno być najtaniej ewentualnie z kodem -20% i odbiorem w sklepie, ale i tak szału nie będzie... a punkty moim zdaniem lepiej wymienić na żele pod prysznic/szampony po 20 zł niż w całości za 90 zł na coś droższego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim w nowym wątku [emoji846]

A jak ja mam golda, to jak najbardziej się opłaca kupić CuE? Większe zamówienie zrobić i wziąć za grosz jako dowolny produkt z oferty, czy jest lepszy sposób? Bo też potrzebuję się zaopatrzyć [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem lepiej większe zamówienie, dla goldów jest teraz dodatkowy rabat przy zakupach od 149 zł, wziąć wodę jako gratis, na koniec zrabatować kodem -20%. Innych sensownych ofert teraz nie ma. No chyba że coś z wysyłkowej, ale w tym się nie orientuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując