Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związek z długim stażem- jak to jest naprawdę ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-01, 07:31   #35
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Związek z długim stażem- jak to jest naprawdę ?

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Mój obecny związek, w tym roku mija 8 lat, jest inny. Jeśli chodzi o dom, pracę, spędzanie czasu, zainteresowania - bardzo podobne, i choć ktoś powie ale nuda, to dla mnie to jest fajne, nie tylko dlatego że czasem mi TZ pomaga w mojej pracy (super sprawa, mam obok kogoś kto dokładnie wie o co mi chodzi), ale nie ma zastanawiania się czyją opcję wybieramy czy to chodzi o urządzanie domu czy wyjazd itd.

Wszystko zależy od ludzi, a czynnik ludzki jest nieprzewidywalny
U nas 19 lat razem. Pierwsze 3 lata spędziliśmy metr nad ziemią, siła zauroczenia i zakochania była u nas ogromna. Potem motyle stopniowo odfrunęły, one zawsze odfruną.
Teraz mamy 2 dzieci, które wnoszą z jednej strony ogrom miłości i radości a z drugiej odpowiedzialności i trudu, te drugie już tak życia i zwiazku nie ułatwiają
Zacytowałam posta wyzej, bo u nas w związku to ważny czynnik - nasze podobienstwo - podobne poglądy, gust, upodobania, odczucia.
Fascynacja nie jest tak silna jak kiedys, ale nadal podziwam jego intelekt, poczucie humoru.
Mamy też grzeszki na sumieniu, okresy kiedy nie dbamy o siebie na wzajem wystraczajaco. Bywa trudno, czy mogłabym sie poddać? Moze, ale już nie chciałabym chyba innego faceta
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując