Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-12, 20:44   #856
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - cześć IV

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Ja przyjechałam do rodziców i w moim pokoju ciuchy dzieci to były poskładane i ułożone nawet na stole, bo szafki, zarówno w środku i odkryte części to zawalone. Fotel który regularnie odgruzowuję, zawalony z górką. Nie pamiętam kiedy ostatnio na nim siedziałam bo zawsze leży tam mnóstwo rzeczy. Mogę spokojnie przyznać że 2 miesiące temu jak tu byłam było tego 2 razy mniej. Mama oczywiście nie widzi w tym zbieżności że jej się kasa rozchodzi. Zamiast kupować nadmiar tych ciuchów to mogłaby pomyśleć o kupowaniu jedzenia lepszej jakości. Już jej to kiedyś mówiłam. Oboje z ojcem cierpią na choroby które spokojnie dałoby się podleczyć jakby tylko nie kupowali taniego jedzenia. Ale lepiej wydawać na leki.

Nie wiem czy to sprzątać. Znowu. Zmarnuję na to dzień lub dwa a i tak guzik z tego, bo juz to przerabiałam. Tylko jak tu żyć przez tydzień w tym składowisku.
Ja bym postawiła sprawę jasno i nie jezdzila w takie warunki. Wóz albo przewóz, chce mieć wnuki w domu - sprząta Wam pokoj. Zostawia syf? Może odwiedzić Was, Wy jej nie. Albo spakowałabym to w wory i wywiozła do kontenerów na odzież. To ubrania dla Twoich dzieci tak? czyli Ci wolno. Może po takiej akcji się opanuje i zrozumie, że to nie ma sensu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-06-12 o 20:46
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując