Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-19, 13:18   #557
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ten z pierwszego linku. Wiesz, to że ja miałam przygody, nie znaczy, że Ty też musisz. Tym bardziej, że moja skóra średnio lubi filtry. Albo są za ciężkie, albo za lekkie, albo pomimo dokładnego zmywania mnie wysypuje. Aktualnie ulubieńcem jest revox, sesderma też daje radę, ale tylko w jednym wykończeniu i mam wrażenie, że jest problem z reaplikacją. Ostatnio kupiłam floslek o o ile fajnie wygląda na twarzy, to niestety oczy mnie lekko szczypią. Zwłaszcza jak jest bardzo gorąco i skóra zaczyna się pocić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja skora tez srednio sie z filtrami.lubi....dla.mies zanej skory duzo jest za ciezkich albo zle sie nosi bo lepkosc. Kiedy the z serii soft touch czy tez dry touch byly ok, ale z wiekiem mam wrazenie ze skora pod nimi jest zmeczona I jakby odwodniona. Tez z Revoxa mam na liscie ale wykupione u mnie wszedzie . Bardzo przyjemnie uzywaloi sie problem z pharmaceris sun krem cc czy BB z wysokim filtrem myself ze kupie przy oklaski bo I kolor piekny. Bielende mam dzis ponownie na twarzy I jak na razie jest pieknie. Wiadomo kazdwmu co innego pasuje ale ja mam cere sklonna do zapychania itd. Wiec uwazam bardzo....

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Z wiekszosci zakupow ostatnio na Sephorze rezygnuje wlasnie z powodu dostepnosci tylko w Click&Collect, ale oczywiscie zapomnij, ze bedzie w jakiejkolwiek perfumerii w promienii 50 km Zwykle tylko Warszawa niech sie gonia - to wole pojechac do najblizszego Douglasa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To slabo...pewni3 chca przyciagnac klientow do sklepow....a juz cos extra kupia.... Dla mnie taka opcja odpada jak na razie. No nic kupie sobie gdzie indziej.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując