Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-30, 15:28   #11
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLIX

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;89302888]Treść usunięta[/QUOTE]To masz bardzo podobne oferty jak ja[emoji16]Dziś też u mnie masło,ale u koleżanki i jej mamy również [emoji16] Mnie najbardziej cieszą te jogurty Ave Vege,bo kokos z płatkami migdałów to sztos dla mnie,a w promce super cena
W poniedziałek mi się trafił voucher na 10 zł, super sprawa [emoji16] potrząsam codziennie i patrzę na wszystkie oferty jakie mi tam wyskakują, wcześniej nie wiedziałem,że jest ich kilka, myślałam,że tylko jedna na dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

To masz bardzo podobne oferty jak ja[emoji16]Dziś też u mnie masło,ale u koleżanki i jej mamy również [emoji16] Mnie najbardziej cieszą te jogurty Ave Vege,bo kokos z płatkami migdałów to sztos dla mnie,a w promce super cena
W poniedziałek mi się trafił voucher na 10 zł, super sprawa [emoji16] potrząsam codziennie i patrzę na wszystkie oferty jakie mi tam wyskakują, wcześniej nie wiedziałem,że jest ich kilka, myślałam,że tylko jedna na dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując