Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-31, 18:06   #4628
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89303586]Zostało to zestawione stricte pod dyskusje. To zdjecie z castingu do filmu "Blonde" o Marilyn Monroe, który będzie miał premiere w tym roku. Są sprzeczne opinie na temat tego czy Ana de Armas to dobry wybór do zagrania Marilyn. Ludzie piszą, że ma za mało yinu, że jest zbyt angular, no ale teraz tak jest, ze większość aktorek, modelek są bardziej yang niż yin.[/QUOTE]

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89303739]Marylin była na tyle unikalna, że naprawdę trzeba byłoby się urodzić jej sobowtórem, żeby nie wyglądać za przeproszeniem, groteskowo w charakteryzacji na nią. Niestety widzę ten efekt u praktycznie każdej osoby, która się robiła na nią.[/QUOTE]


Jak zobaczyłam, że to właśnie ta aktorka ma grać Marilyn, to też byłam zaskoczona - Ana de Armas jest dla mnie ok, z ciekawością przyglądam się jej karierze, stylowi ubierania, itd.

No ale nigdy nie przyszła by mi do głowy jako MM .Ale po obejrzeniu zdjęć stwierdzam jednak, że...mi się akurat podoba.

Wiadomo, że żadna aktorka nie będzie wyglądać jak Marilyn, ale ona akurat nie odstaje na minus. Wygląda bardzo fajnie.
Ze zdumieniem odkryłam, jak dziecinna wydaje mi się uroda MM - Ana ma bardzo dziewczęcą urodę, a i tak wygląda trochę poważniej na zdjęciach.

Co do pomysłu z wcielaniem się w legendę, to...Ja uważam, że trzeba mieć dużo odwagi do tego, czy wręcz...samouwielbienia?

Ale już prędzej uwierzę w dobrze zagraną MM niż Audrey Hepburn - no ona była nie do podrobienia.
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora