Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-03, 10:11   #1596
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Biedny Leonek! Dobra wiadomosc, ze chociaż wyniki w porządku.

Pani R, dzieki za podlinkowanie przystępnie napisanego artykułu. Sprawdziłam co mam w szafce kosmetycznej i właśnie ten 7. typ w stężeniu 3.5%. Pojawiły mi się przebarwienia po krostkach i stad ten pomysł wdrazenia witaminy C do codziennej pielęgnacji. Postanowiłam zrezygnować z samoopalacza na kilka tygodni, pobawić się kwasami i mam nadzieje, ze się polepszy. Zapisałam sobie wszystkie kosmetyki, dziękuje.

Cinde super ten szalwiowy strój. I nie zapominajmy o gwieździe drugiego planu koszuli.

Jeszcze rozumiem romantyczny wypad do hotelu, gdzie można mieć ochotę na przezroczyste drzwi w toalecie. Różne ludzie maja zajawki W Holandii tez lubuja się w transparentnych ścianach. Moja koleżanka wynajęła mieszkanie, w którym cała łazienka jest przeszklona i styka się z salonem, wiec można oglądać prysznicujaca się druga połówkę popijając poranna kawe. Oczywiście znajoma okleiła te łazienkę plakatami czy czymś takim, nie sposób przyjmować gości w takich warunkach. Chociaż może?

Co do bezdomnego kota myśle, ze Twój Tz Cinde ma racje. Te zwierzaki nie znają innego życia i niekoniecznie jest im zle na wolności. U nas RSPCA zachęca, żeby łapać i kastrować, ale wypuścić w tym samym miejscu. Do mnie przychodzą 2 takie, oczywiście drzwi maja zawsze otwarte jakby nagle postanowiły się wprowadzić. Czasem się kimna pare godzin na kanapie i dalej w trasę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując