Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jest tu któraś z was na rencie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-09-05, 06:55   #31
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Czy jest tu któraś z was na rencie?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja Ci po prostu pokazałam życzliwość, której Tobie ewidentnie brakuje i może dlatego jesteś taka zgorzkniała.

Natomiast jeśli obie wychowałyście się na wsi... same byłyście "szkodnikami", których teraz tak nienawidzicie. To w sumie smutne.

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:58 ----------



Owszem, mało kogo to interesuje. Na całym Allegro jest może 5-6 ogłoszeń z bukietami zboża i to od jednej osoby, bo widocznie nie są pożądanym towarem.
Ot robienie problemu z niczego.

Zrywają na ogól wiejskie dzieci, które tam się bawią, a którymi jak poinformowały strażniczki pól z tego wątku, same były I kółko się zamyka.
Nie insynuuj z łaski swojej że jestem "szkodnikiem", zwłaszcza że sama nigdzie takiego słowa nie użyłam. O tym czy to nie jest problem zerwać sobie trochę zbóż (czy wziąć sobie cokolwiek innego) może zdecydować jedynie ich właściciel, a nie użytkownik wizażu.
Czyli generalnie wychodzi na to że - jak pola są na pustyni, gdzie nie ma domów wokoło, to można sobie zrywać zboża, bo nie ma kogo zapytać o zgodę. Skoro inni kradną (dzieci i babcie sprzedające konwalie) to mogę i ja. Nie jestem właścicielem danego dobra, ale z góry mogę spokojnie założyć, że jak wezmę sobie tylko trochę, to właścicielowi nic nie ubedzie.
Nie no, ja wysiadam z tego pociągu.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując