Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mieszkanie z Kocią Mamą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-09-06, 10:19   #112
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Mieszkanie z Kocią Mamą

Cytat:
Napisane przez Personek Pokaż wiadomość
Można kochać zwierzęta, ale są pewne granice, bo mimo wszystko to nadal TYLKO zwykłe zwierzęta.


Gdy moją partnerkę bolał brzuch, zajmowałem się nią, głaskałem, przytulałem, a jej ukochane koty miały ją gdzieś.


Albo kiedy była osłabiona, dostała zawrotów głowy, widziała mroczki przed oczami i straciła przytomność, koty jakby nigdy nic nie zainteresowały się tym, tylko w najlepsze chodziły po pokoju, skakały, bawiły się.


Dlatego tylko głupcy stawiają zwierzęta na równi z ludźmi, czy partnerem


Podobają się mi wypowiedzi pani Robot - przedstawiane przez nią argumenty są sensowne, logiczne i racjonalne.


Nie rozumiem podejścia - to jest kotek, trzeba go tulić, miziać, całować, pozwalać mu na wszystko i po kontakcie z nim nie umyć rąk podczas robienia posiłku

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Ps. A moja dziewczyna zwraca się do kota per synku i to bynajmniej wcale nie w sposób żartobliwy, tak jak i mówi o sobie - mamusia już daje jeść


Mam mieszane uczucia co do tego. Niby nic złego nie robi, ale to przesada bo nie mówimy o prawdziwym dziecku, ale zwykłym dachowcu


Lubię te koty, ogólnie lubię zwierzęta, ale moim zdaniem traktowanie zwierząt jak ludzi mija się z celem - bo ludziom nie pozwala się na wszystko.



Czy zgodzilibyście się by wasze dziecko/siostra/brat/itp


chodził po stole, albo wskakiwał w środku nocy do łóżka i was budził?


No nie? Skąd więc specjalne traktowanie i nadwyżka praw dla kotów?
Idąc tym tokiem rozumowania, uważasz swoją partnerkę za głupią, więc dlaczego nadal z nią jesteś?
Plus chyba nie miałeś też za dużo do czynienia z małymi dziećmi - jak najbardziej potrafią włazić do łóżka w środku nocy i cię budzić. I co wtedy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora