Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-08, 23:24   #2106
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a miała któraś z was rozświetlacz skin flasz oo2? nie wiecie ile kosztuje w douglasie i czy jest dobry?
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy rozświetlacz Skinflasch jest warty zakupu ? Czy rozświetla spojrzenie i nie włazi w zmarszczki ? Jak z kolorystyką ? Czy coś ala 02 Magic HR to będzie nr 2 Skinflasch ?
To ja Wam odpowiem

Mam Dior Skinflash 002 i 003. Ten drugi ma taki beżowo/różowy odcień, nieciekawy. 002 jest śliczny dla jasnej karnacji, ja używałam go zimą (wtedy jestem dość jasna ). Daje bardzo delikatny kolor.
Właśnie głównie rozświetla i robi to rzeczywiście dobrze Ale nic więcej. Ja nie kupię ponownie bo wysusza skórę pod oczami A to jest najgorsze co kosmetyk może robić, bo wtedy zmarszczki gwarantowane. Jednak cienie do oczu świetnie się na nim trzymały i nie zbierał się.

Kolor 002 jest duuużo jaśniejszy od nr2 z Magic'a Heleny Rubinstein. Za to 003 jest nie za fajny bo ten kolor podkreśla zmęczenie i lepiej go nie kupuj. Kolorystyka z tych rozświetlaczy Diora jest tragiczna.

Ja szukałam dość długo idealnego, lekkiego korektora pod oczy. Kupiłam Dior Sculpt Concealer- ideał! Więcej o nim w mojej recenzji na KWC:
Christian Dior, Diorskin, Sculpt Concealer (Korektor liftingujący)


Podsumowując: Skinflash raczej nie polecam...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora