Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-20, 15:11   #586
Ryba147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez tynka888 Pokaż wiadomość
Może Tobie tylko się wydaje, że randka udana. Ja na randkach z grzeczności zawsze byłam miła, uśmiechnięta (jeśli ktoś był miły dla mnie), ogólnie z natury jestem typem wesołej dziewczyny, która się uśmiecha i lubi gadać, co niestety czasem jest źle odbierane (że jestem zainteresowana czymś więcej). Pamiętam jak poszłam na kawę z chłopaczkiem, gadaliśmy, były wspólne tematy, byłam wesoła, ale w głowie miałam "No nic z tego nie będzie, totalnie nie mój typ"
No wiadomo, że tak może też być. Ja też miałem wiele takich spotkań, że fajnie się z kimś gadało, no ale wiedziałem, że nic więcej z tego nie będzie. Akceptuję to jak najbardziej, że nie jestem dla wszystkich. Czasami jest taka chemia, że można kroić nożem i wtedy to dziewczyny same się potrafią odezwać od razu i podtrzymywać ten kontakt. Bardziej chodzi mi o taką sytuację, że ja się po randce odzywam, coś tam piszemy ale no czuć, że to nie jest to. I nie wiem, czy po prostu w tym pisaniu jestem jakiś zbyt nudny, czy one to robią z grzeczności, albo nie chcą zwyczajnie powiedzieć że nic z tego nie będzie. Tak czy siak się tego chyba nie dowiem, więc rozmyślania bezsensowne.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
A odzywasz się po tych randkach do dziewczyn? W sensie nie za dwa dni, że coś napiszesz, zagadasz, ale powiedzmy zaraz po powrocie do domu 'Dzięki za spotkanie, fajnie było'? Mnie osobiście mocno zraża, jak ktoś się do mnie nie odezwie tego samego dnia, a jak już napisze to za kilka dni i na inny temat. ?
Raczej nie, mi to się kojarzy ze zbytnią natarczywością i narzucaniem się. No ale może masz rację.
Ryba147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując