Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie mogę domyć włosów !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-10, 11:36   #10
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: nie mogę domyć włosów !!!

Miałam tak samo jak ty.

Włosy mi się przetłuszczaly od zawsze, zawsze musiałam myć codziennie, ale ostatnie tygodnie to był dramat.

Czymkolwiek bym nie myła, to miałam po umyciu i wysuszeniu tłuste strąki. Co szampon, to gorzej. Byłam załamana z bo człowiek idzie do ludzi, myje głowę, a po wysuszeniu włosy są tłustsze, niż przed myciem 🤦🤦

W akciw desperacji przeszukałam fora o włosach i tam dziewczyny mi napisały, że na bank ma przesuszoną skore głowy i ona w obronie przetłuszcza się coraz bardziej

Poszłam za ich radą i wdrozyłam następujące działanie

- 2-3 razy w tygodniu nakładam rąk 15 minut przed myciem na skórę głowy żel aloesowy ( możesz kupić np z biedronki z bebeauty) żeby ją nawilżyć

-wlosy myjemy szamponem nawilżającym do włosów suchych ( mam z Eveline bio coś tam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ory-glowy.html kupiłam też z biedronce)

- po myciu, na mokrych włosach, na skórze głowy możesz rozpylić wcierkę, by nawilżyć skórę głowy( ja mam z Eveline z konopiami).

Po kilku takich "setach" moja głowa jest dosłownie ukojona, nie swędzi mnie, mniej się przetłuszcza ( choc nadal muszę myc codziennie).
Włosy po umyciu są czyste i świeże.

Na końcówki nakładam normalnie jakieś serum, czasem też odżywkę podczas mycia


Z suplementów na wypadanie polecam vitabella, w zasadzie jedyny z super składem za niska cenę, chociaż polecam odwiedzić trychologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując