Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-12, 18:00   #3406
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Nawet bardzo tanio, mówię o zwykłych sferac. To dużo testowania ale jak znajdziesz wygodne dla siebie to max kilkadziesiąt na mc (są nawet mczne już za 30 + płyn). Jak dobierzesz w gabinecie, to później w sklepach na necie są do kupienia próbki po 3 soczewki.
Nie mogę innych niż dzienne, i gdyby nosić non stop do pracy 5 dni w tygodniu - wychodzi w przeliczeniu 88zł. Całkiem nieźle za ten komfort? Z takich zwykłych polecam eyelove, ale kiedyś byłam team Johnson acuvue - mają tyle zwolenników co przeciwników

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki, brzmi dosc skomplikowanie haha


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Wy tu o korekcji laserowej, a chwast raczej ma malutką wadę biorąc pod uwagę zdanie okulisty o braku potrzeby noszenia okularów.

Ja bym poszła do innego lekarza, sama mam problematyczne oczy i musiałam kilku przejść zanim znalazłam pasującego mi okulistę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiesz co wada jest raczej spora, bo nie widze dosc sporych napisów na odlegość metra mniej więcej. Jak jadę autem to nie widzę tym okiem ceny benzyny
Z okna nie widze rejestracji samochodów jak zaslonie to zdrowe, gdzie zdrowym normalnie wszystko widze.

Jestem umówiona już na wizytę u mam nadzieje, dobrego okulisty


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując