Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chodzenie po górach
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 18:52   #3688
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

a bemolka ma dzis cudowna pogode na zdobywanie Giewontu
no cóż, moja stopa nadal na Giewoncie nie stanęła. Dziś był nasz ostatni dzien chodzenia po górach, jutro korzystam z rad kulbit i i ide zwiedzac Zakopane i Gubałówke , wiec dziś chciałam zobaczyc jeszcze kawałek stromych Tatr. Poszliśmy z Kuźnic do Murowańca - przepiękny widokowo szlak, gdy juz sie wyjdzie z lasu i zbliża do schroniska. Tam obiad ( frytki paskudne, tłuste jak cholera, blech, ale schabowy smaczny), a po posiłku ciąg dalszy w kierunku Czarnego Stawu Gąsienicowego, potem Karb ( strome męczące podejście kamiennymi schodami) a z tamtąd Przełęcz Świnicka ( wiadomo - stromo, ale widoki rekompensują trud ). Na Świnicy pełno ludzi, tak samo pełno schodziło z Przełęczy do stawu. Na szczescie nikogo w japonkach nie widziałam
Dalsza droga na Kasprowy juz prosta, w sam raz dla odpoczynku nóg, dużo po płaskim. Na Kasprowym moje Kochanie uparło się że koniecznie musi zjechać kolejką. Udalismy sie więc wprost do kas, a niecałe 4 min później już zjeżdzaliśmy.
Zadowolona jestem strasznie, bo dzisiejsze widoki muszą mi starczyć na tyle, aż namówie TŻ na jakis dluzszy weekend w przyszłym roku zeby tu wrócić. Biedak nie bedzie miał wyboru bo wizytówki Zakopca - Giewontu - nie zdobyliśmy, a dziś chciałam jeszcze na Kościelec i też mi zastrajkował i wspinać się nie chciał. Chociaż to akurat moze i dobrze, bo słyszałam jak ktos mówił że tam dzis ślisko było.

i tyle

A zdjęcia:
1, 2 , 3 - droga do Kuźnic, kolo godz 7:20
4, 5 , 6 - widoki idąc do Murowańca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kuznice.jpg (146,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuznice2.jpg (127,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuznice3.jpg (79,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podmurowancem.jpg (132,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podmurowancem2.jpg (109,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podmurowancem3.jpg (122,0 KB, 16 załadowań)
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora