Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-12-08, 17:59   #31
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89433377]Pioneer zbyt czysty i chłodny, Voyager zdecydowanie lepszy. Pasują Ci szminki z brązowym pigmentem. Podoba mi się obecna długość i fryzura. Jednak przy krótszych włosach lepiej widać twarz i fryzura stanowi dla niej ramę. Przy długich, nieważne jak pięknych i zadbanych jest tak, że w pierwszej chwili widzi się włosy, a nie osobę, a tutaj jest na odwrót i efekt jest bardzo dobry
W czerni też dobrze. Masz chyba na tyle silnie Karmazynowo-Baśniową aurę, że czarny to Twój kolor. Ciekawa jestem, jakbym wyglądało połączenie czerni z najciemniejszymi kolorami z Twojej palety. To by mogło dać wystarczająco mroczny i tajemniczy efekt, którego nie trzeba intensyfikować intensyfikując kolory.
Dodałam zdjęcie w nowym swetrze (ciemnozielony) i długości włosów.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Voyager super, bluzka też za to Pioneer chyba zbyt chłodny albo czysty, bo za bardzo się wybija, Voyager mimo że ciemniejszy jakoś jest bardziej spójny z twarzą i kolorystyką.

Maggie, ciężko cokolwiek powiedzieć o kolorze swetra, bo zdjęcie jest zrobione w dość słabym świetle, ale ta sowa chyba nie do końca mi do ciebie pasuje. Zdecydowanie lepiej wyglądasz np. w tych kolczykach na kolażu z Alabastrowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam takie samo zdanie odnośnie tych pomadek, Pioneer daje straszny zgrzyt, obstawiam że to bardziej kwestia czystości koloru. Mam wrażenie, że u mnie zgaszenie jest bardziej istotne niż temperatura, mogę orbitować w stronę chłodniejszych barw ALE wciąż zgaszonych, ale czyste kolory, jakiekolwiek by nie były, to zabójstwo dla urody

Maggie Q, mi też ta sowa jakoś nie leży, wydaje mi się taka hmm, niewystarczająco poważna, ja to widziałabym Cię w biżuterii a'la lata 20

co do włosów, to przy okazji przejrzałam sobie stare zdjęcia, które wrzucałam na Pinteresta i faktycznie, te afroloki to była przesada. zastanawiam się czy nie zapuścić trochę własnych włosów, ale jak patrzę na te ostatnie zdjęcia to chyba taka długość jest optymalna, szczególnie że mam pociągłą twarz
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2022-12-08 o 18:05
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując