Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-12-19, 08:16   #2370
angellisia
Wtajemniczenie
 
Avatar angellisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 512
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, część XXV

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Sprzątam raczej na bieżąco więc korzystając w zeszłym tyg z L4 jedynie wytarłam kurze na szafie (robię to od wielkiego dzwonu, bo mam lęk wysokości) i poodsuwalam co poniektóre meble, żeby koty wymieść. I tyle[emoji1]
Czy możesz męża podpytać, gdzie można takie puzzle z, własnym foto zamówić? Plizzz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Robię to zawsze w pt po pracy. Tylko przyznam, że pracuje wtedy do 13. No i staram się jednak w tygodniu utrzymywać porządek i odkurzam puszczając samodzielnie Zochę albo odkurzam moja miłością bezprzewodową Hoovera. Inaczej byłby Sajgon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Misia, to mycie podłóg to chyba że względu na pył poremontowy? [emoji15] Przebiłaś mojego wujka, który myl co 3 dni z zegarkiem w ręku [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój zamówił w cewe i są naprawdę super jakościowo [emoji846]
Ja wstaję o 5 , obiad jemy o 16 i potem już mam ledwo sił na cokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angellisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując