Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy potraficie rozpoznać, kto się ubiera w jakich sklepach?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-28, 06:27   #28
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Czy potraficie rozpoznać, kto się ubiera w jakich sklepach?

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Slow fashion to właśnie niepodazanie za szybko zmieniającymi się trendami, a proste ponadczasowe kroje. I do tego jakość wykonania, której próżno szukać w Sinsay, HM, Zara czy innych niskobudżetowych sieciowkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm nie do końca się zgadzam - im jestem starsza tym mniej widzę te ponadczasowe kroje, one zawsze mają jakieś współczesne niuanse i nawet w markach slow to widać. Przy markach słów to w ogóle zauważyłam, że sporo ubrań to po prostu worki.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Diabeł tkwi w szczegółach. Styl jednak mniej tu ulega modzie, dobrze skrojony ( zazwyczaj ) materiał, który się tak szybko nie niszczy jak sieciówka (materiał z sieciówek słabo wygląda po praniu).
Nie każdy materiał sieciowkowy słabo wygląda po praniu. Ja tego nie zauważam a mam ubrania sieciowkowe i niesieciowkowe. Nawet na grupach na fcb z polskimi markami nie raz i nie dwa wypatrzono że dana rzecz z dobrego, polskiego sklepu ma materiał, który został także wykorzystany w zarze [emoji854]

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując