Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak ratowac malzenstwo po narodzinach dziecka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-10, 08:29   #41
sirenia
Raczkowanie
 
Avatar sirenia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 38
Dot.: jak ratowac malzenstwo po narodzinach dziecka?

Przeczytalam caly watek,moze nie doglebnie. Jestem w podobnej sytuacji i uwazam ze wiele kobiet na swiecie jest w takiej samej jak ty..Mam kilkumiesieczne dziecko, meza ktory szalenie nas kocha,dba o nas ale..ciagle nie mamy czasu dla siebie,maly pochlania nam caly dzien, maz chodzi do pracy a od razu po pracy,badz zakupach wraca do domu by zajac sie malym,wykapac pobawic sie i robi sie..20/21 godzina. jestesmy obydwoje zmeczeni po calym dniu -bo czasami maly daje do wiwatu -rosna mu zeby i nie mamy chwili dla siebie. Mysle ze maz bardzo cie kocha ale ten nadmiar obowiazkow,zmeczenie nie sprzyja takim relacjom jakie byly przed urodzeniem dziecka.Mysle tez ze kocha cie juz inna miloscia-dojrzalej,cieplej bo jestes juz nie tylko zona i kochanka ale tez matka jego dziecka.Piszesz ze masz czas dla siebie,na solarium,wyjscie etc. czyli nie siedzisz zamknieta w 4rech scianach,masz szanse dbac o siebie,uprawiac sport.
Mysle ze dobrze by wam zrobil maly wypad, oderwaanie sie troche od rutyny, no i ew. raz w tygodniu opiekunka.z wlasnych doswiadczen wiem,ze na jeden wieczor dobrze oddac dziecko komus zaufanemu i moc spedzic romantyczny wieczor tylko we dwoje..
sirenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując