Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zara, NK, wyprzedaże + OT
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-12, 19:14   #4637
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 120
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Może to dziwnie zabrzmi, ale jakiekolwiek zakupy w Zarze robiłam zawsze stacjonarnie i dosyć dawno temu i nigdy niczego nie zwracałam. Teraz jednak udało mi się zamówić top w niższej cenie niż pierwotnie na koniec roku. Na zwrot rzeczy zamówionych online mam 30 dni i mogę to zrobić w każdym sklepie,prawda? Czy mam wziąć jakąś fakturę? Czy już sobie sami to ogarniają po podaniu numeru zamówienia? Oddają kasę od razu czy jest to przelew?

Tak, w każdym sklepie możesz zwrócić rzecz kupioną online. Masz aplikację zary? jeśli tak, przy zwrocie pokazujesz paragon elektroniczny w apce, jeśli nie masz to ten, który przyszedł na maila. Nie musisz go drukować, zeskanują sobie przy kasie. Kasa wraca tak jak płaciłaś - jeśli blik, to masz w kilka godzin zwrot. jeśli kartą - kilka dni.


Kilka perfum z ostatniej kolekcji Jo Malone jest przecenione. Dorwałam się dziś do tych zapachów, jakoś wcześniej mnie nie intrygowały. London jest prześliczny, co z tego jak właśnie on nie wszedł na przecenę...Venice też fajna, ładnie mi się rozwinął ten zapach na nadgarstku i chyba go wezmę.

Edytowane przez Indecence
Czas edycji: 2023-01-12 o 19:16
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora