Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-02-14, 08:56   #2335
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez ania2517 Pokaż wiadomość
Ech, chciałam złożyć jakieś fajne zamówienie z rabatem -80 zł, ale przez jakiś błąd systemu spadłam niesłusznie na poziom silver, czyli nie mam opcji darmowej wysyłki, a odbiór w sklepie jest niemożliwy... To chyba jakiś żart z tym odbiorem w drogerii - jeszcze nigdy nie wyświetlił mi się żaden dostępny punkt, a mieszkam w dużym mieście
Ja też na początku lutego niesłusznie spadłam na silver. Zgłosiłam reklamację, mają jeszcze +/- tydzień wg regulaminu na odp. Wkurzająca sytuacja z tym czekaniem, upominaniem się o swoje, itp. Teraz znowu duże Verte Envolee jest niedostępne, zaraz wyczerpie się miniaturka Sur la Lande dodawana w koszyku. Liczę, że zdążę chociaż skorzystać z rabatu -80zł w lutym. I będą wtedy dostępne produkty, które chcę

Dzwoń i zgłaszaj reklamację, bo i tak długo sobie poczekasz na jej rozpatrzenie. W końcu masz prawo korzystać z przywilejów, które Ci się należą. Może, jak będzie nas więcej, to zauważą, że mają system do i coś z tym zrobią
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując