Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-02-19, 14:28   #723
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cześć,

Odświeżam temat bo miałam w ostatnim czasie dziwna sytuację z tym sklepem. Na początku stycznia zrobiłam na zaladno małe zakupy, natomiast pod koniec miesiąca dostałam maila, że na moim koncie wystąpiła nietypowa aktywność

Cytat:
z przykrością informujemy, że na Twoim koncie Zalando wystąpiła nietypowa aktywność. Istnieje prawdopodobieństwo, że osoby nieupoważnione uzyskały dostęp do Twojego konta poprzez wykorzystanie danych dostępowych, które stały się publiczne ze źródeł spoza Zalando. Nie doszło do wycieku danych uwierzytelniających przechowywanych przez Zalando. Nieupoważnione osoby mogły uzyskać dostęp do Twoich danych takich jak imię i nazwisko, e-mail, a także innych informacji przechowywanych na Twoim koncie, jak adres, numer telefonu, wiek i wszelkie preferencje lub historie zamówień Zalando. Jednocześnie zapewniamy, że dzięki stosowanym przez nas środkom bezpieczeństwa nie uzyskano dostępu do żadnych poufnych informacji dotyczących płatności.
Po zmianie hasła na zalando na wszelki wypadek zmieniłam też hasło do maila (na szczęście nie miałam takich samych haseł) itp.

Po kilku dniach przyszła na moja skrzynkę wiadomość z francuskiego zalando, żeby wpłacić ok 15euro za subskrypcję Zignorowałam ją. Minęło kilka dni i znowu przyszła wiadomość w języku francuskim. Na szybko wrzuciłam to do tłumacza i wyszło mniej więcej tak:

Cytat:
Przykro nam, że odchodzisz!

Witaj XYZ,

Nie mogliśmy obciążyć Twojego konta i dlatego nie mogliśmy odnowić Twojej subskrypcji Plus.

Czy już za nami tęsknisz? Zarejestruj się ponownie, aby otrzymać ekspresową dostawę i inne ekskluzywne korzyści za jedyne 14,95 € rocznie. Wiesz gdzie nas znaleźć!
W każdej takiej wiadomości były odnośniki kierujące zapewne do płatności lub coś w tym stylu, ale nie miałam zamiaru nawet w to klikać.

Czy ktoś miał taka sytuację?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2023-02-19 o 14:35
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując