Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-02-20, 21:48   #2905
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 11

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
W LPP obniżki są tak środa/czwartek. W zeszłym tygodniu złożyłam zamówienie w Mohito w środę, bo akurat potaniały swetry, które obserwowałam i w piątek paczka była w paczkomacie. Obecnie, od jakiegoś czasu są "ostatnie dni wyprzedaży" i w sumie nie wiadomo, jak długo jeszcze będą, więc może uda się, że jeszcze jakaś obniżka będzie, a może nie... Jeśli to, co chcesz jest w małej ilości, to chyba najbezpieczniej kupić i jeśli potem potanieje i będzie jeszcze dostępne to kupić ponownie taniej, a tamto droższe możesz zwrócić w ciągu 30dni [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, czyli jest nadzieja! Tak tak, jestem wprawiona w takich podmianach w Zarze, ale nie wiedziałam, że i LPP ma politykę takich cotygodniowych obniżek. Spróbuję zapolować. Bo, szczerze mówiąc, to ceny na tej rzekomej końcówce wyprzedaży są dwa razy wyższe, niż w Zarze. W ogóle zawsze miałam Mohito za takiej sobie jakości sklep i na te ceny wyszły mi oczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując