Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Muszę na jutrzejszy wieczór wyglądać oszałamiająco - pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-10, 15:54   #35
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Muszę na jutrzejszy wieczór wyglądać oszałamiająco - pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Jasterka, przegięłaś. Goldange chciała podzielić się swoim doświadczeniem a nie aby pisać jej naprawde ironicznie. To powinno zostać zgłoszone do Moderatorów. Goldange, nikogo nie obraziła a chciała Dziewczyny od Was rady, owszem niektóre bardzo dobrze napisały i pocieszyły, ale Jasterka to przegięła !!!
Poza tym, jaśniejsze brwi to nie jest upodabnianie się do kogoś. Zgadzam się.
Dimiti, ja też nie rozumiem, jak można proponować noc, jak z kimś się nie kręci, ale miałam takie przypadki. Oczywiście było wielkie zdziwienie, że ja nie chcę.
Wiesz nie oglądałam teraz Miss Polonia, jakoś dawno na to już nie patrzę
ja spojrzalam z ciekawosci jak na tle wszystkich prezentuje sie ta moja kolezanka ale ogolnie to... Jasterka moze troche inaczej to odebrala moze tak jak ja ma doswiadczenie z dziewczynami, ktore mowia o sobie po to zeby uslyszec zaprzeczenie czegos zlego lub komplement bo u mnie w klasie sie tak zdarzalo i troche ja ponioslo nie ma co sie denerwowac takimi komentarzami bo kazdy odbiera to inaczej, mi sie wydaje ze goldange trafily sie jakies wredne osoby i troche ja zdolowaly bo o to latwo niestety, no i duzo osob robi takie prowokacje na innych watkach albo jako komentarze do jakiegos artykulu i juz ludzie sa wyczuleni i drazliwi,
Cytat:
Napisane przez goldange Pokaż wiadomość
Pomyliłam się, miało być 45 cm. nie od kolana tylko cała na długość. Właśnie ją zmierzyłam, więc normalna spódniczka a nie krótka.
Sama, będę puszczać takie komentarze mimo uszu
A pisałam nie raz, że jestem miłą, towarzyską, wesołą, rozbawiającą osobą, lubię się śmiać i rozbawiać innych. Nie postrzegam się przez pryzmat wyglądu. Napisałam, że mimo, że jestem miła, wesoła, radosna, ciekawska świata, z wielkim poczuciem humoru, mająca wiele pasji a nie wyglądam brzydko, to usłyszałam wiele kąśliwych uwag, o to mi chodziło i chciałam udzielić autorce wątku, aby pozostała sobą i była uśmiechnięta, bo to jest ważne, jak się myśli, co się czuje a nie jak wygląda. Podałam dla przykładu i pewnie też do wysłuchania mnie i jakieś rady dla mnie a nie spodziewałam się, że będzie z tego taka dyskusja?
OOo to moja na calej dlugosci ma 29cm wiesz mezczyznom sie duzo rzeczy i wiele osob podoba, wazniejsze jest to co druga dziewczyna mysli o innej dziewczynie przynajmniej mi zawsze wieksza radosc (no moze nie wieksza ale wiedziala ze bardziej szczere to jest) komplementy od dziewczyn ja u siebie nie lubie nosa np prosty, rzymski ale ja zawsze cos sobie wynajde zeby sie uczepic moja kolezanka opala sie na zloto i bardzo ladnie wyglada z taka opalenizna ja opalam sie juz na mleczna czekolade i do mojego typu urody bardziej to pasuje skoro Cie taka Bozia stworzyla to predzej czy pozniej ktos doceni Twoj charakter i to jaka jestes a nie sam wyglad trzeba miec tylko do tego wszystkiego dystans bo ludzie potrafiA byc okrutni
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora