Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Vinted
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-06, 08:14   #4708
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja kupiłam takie worki kurierskie A3 na allegro i kangurki na etykiety adresowe, bo drukuje na zwykłym papierze. Może to mało ekologiczne, ale przynajmniej mam pewność, że nie przemoknie. A do środka też mi się zdarza upychać kartony czy folię bąbelkową z paczek, które sama otrzymałam, ale też nie mam miejsca na mieszkaniu, żeby to trzymać, a na Vinted nigdy nie wiadomo, kiedy coś zejdzie.

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
------
Tak w ogóle, to o ile rozumiem bulwersację o wysyłkę sukienki w cienkim worku na śmieci, ale qrczę, co złego jest w sztywnych torebkach prezentowych? A kartoniki po zabawce, ryżu czy pieluchach to dla mnie bardzo spoko pakowanie.
Ja widzę takie problemy - mogą łatwo przemoknąć/podrzeć się albo coś może wypaść jeśli są słabo zaklejone. To już bym wolała dostać w czystym worku na śmieci oklejonym taśmą.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Zresztą zdarzało mi się dostawać tak w reklamówkach grubszych. Póki rzecz jest zabezpieczona to nie mam z tym problemu, nie oczekuję, że ludzie będą mieli sprzęt do pakowania jak firma kurierska.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora