Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-27, 09:58   #942
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ale dawno mnie tu nie było [emoji54] Końcówka ciąży i 4 miesiące z bobasem tak szybko minęły. Podczytuje czasem i musiałam się w końcu zmobilizować do napisania.

Persefona ja ci mogę powiedzieć co mnie się sprawdziło:
Duża walizka na kółkach i oddzielenie rzeczy dla siebie i dla dzidzi - po jeden stronie miałam swoje rzeczy po drugiej małej. Łatwiej było położnej szukać czego potrzebuje (mojej się mocno ulewalo po porodzie i położne przychodziły po ciuszki i same sobie z torby brały). Także u nas ciuszków nie bylo na oddziale zapewnionych.
Mniejsza torbę miałam na sam porod (żeby nie musieć grzebać w dużej) a tam rzeczy przydatne na tu i teraz - koszula do porodu, ręcznik, klapki ( do chodzenia i pod prysznic), coś ciepłego do zarzucenia ( szlafrok albo bluza i skarpetki) i rzeczy małej - pajacyk pieluszka czapeczka pieluszka tetrowa albo flanelowa.
Z mniej oczywistych rzeczy przydatnych:
- ładowarka na długim kablu - gniazdko było dość wysoko i nie mogłabym swobodnie korzystać z telefonu gdyby sie lądował.
- butelka z filtrem - hit! Zabrałam najpierw na porodówkę, potem miałam na oddziele. Rewelacja bo podchodzisz i napełniasz w kranie i nie musisz kupować niewiadomo ile wody. Mnie sie sprawdziła Dafi Solid bo nie trzeba jej przechylać tylko ciągniesz jak słomkę.
- mała lampka - na oddziałach przeważnie są bardzo mocne światła a czasem jak sie coś chce sprawdzić to taka nie będzie tak razić.

Jak mi się coś jeszcze przypomni to napisze.

Poszukuje dla małej kremu z filtrem mineralnym - mam z Alphanova ale go nie lubię.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez k@rolineczka
Czas edycji: 2023-06-27 o 09:59
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując