Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-07-11, 17:30   #2819
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89624887]
Plus chodzi o interakcje z innymi ludźmi. Niektórzy śmieją się babć, bo tylko do Kościoła chodzą, a w rzeczywistości jest to ich główny kontakt z ludźmi. Zostaje osoba sama na świecie, dzieci daleko albo ich brak, mąż umarł, a tak ma okazję do rozmowy i miłego spędzenia czasu, poznania kogoś.[/QUOTE]


Mamy niestety w Polsce brak aktywności dla seniorów. Jakiejś głupiej świetlicy, sali do bilarda, no nie wiem, czegoś fajnego, co sobie można porobić.


Z drugiej strony kiedy próbowałam coś takiego zorganizować (pracowałam w bibliotece publicznej przez pewien czas), to nikt na to nie chciał przychodzić, bo "to głupie" i "a po co". Próbowałam różnych bingo, brydża, pokera, nauki języka, seansów filmowych, bardziej jako pretekst, żeby sobie wyszli z domu.



Więc nie wiem, jakie jest rozwiązanie. Może po prostu ja nie mam siły przebicia, komuś innemu by się udało.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując