Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-16, 21:37   #52
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89648919]
2. Niezbyt mi pomogły. Pamiętam, jak się pakowałam w podręczny. Szampon, odżywka - przelane do małych buteleczek (bez odżywki nie rozczeszę, przydałaby się i do spłukiwania, i olejek już po myciu, szampon w kostce mi się nie sprawdził, ale od biedy powiedzmy że by był); mydło w kostce zamiast żelu pod prysznic - nie zawsze się jedzie do hotelu, ale kostka się nie liczy; płyn do higieny intymnej przelany do małej buteleczki (może by się obeszło); pasta do zębów - można wziąć małą; krem do twarzy, spf, dezodorant, krem po oczy; żel do dezynfekcji - zawsze mam w podróży; no i zbiera się tego, podkładu ani tuszu to nawet nie brałam. Żeby się komfortowo spakować to tej torebeczki, muszę się wysilić.

Enviado desde mi SM-A705FN mediante Tapatalk[/QUOTE]

To ja nie mam w ogóle problemu ze spakowaniem płynów w 2 torebki strunowe. Szampon, odżywka, olejek do demakijażu, hydrolat, krem do rąk, balsam, filtr - to będzie do 700 ml, często mniej, bo biorę też miniaturki, one mają po 50 ml. Jakieś serum czy krem pod oczy najlepiej w formie saszetek, to tyle co nic. Miniaturka pasty do zębów i tusz do rzes. Myjadło do ciała jest w hotelach, jak nocuję w gościach, to korzystam z tego, co stoi w łazience, albo biorę swoją kostkę Dove.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując