Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-20, 21:10   #226
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Babcia chce kupić pralkę w sklepie nie dla idiotów, upatrzyła już konkretną i poprosiła mnie, żebym pojechała ją kupić. A ja się zastanawiam, czy nie lepiej zamówić tą samą pralkę przez Internet? Kiedy bardziej się opłaca w sklepie kupić z transportem, a kiedy przez Internet zamówić również z dowozem?

Próbowałam wygooglać, ale tam jest to bardzo ogólnie opisane i zazwyczaj chodzi o różne sklepy i np. piszą, ze taniej przez internet albo że jak kupujesz stacjonarnie to się nie zwraca uwagi na opakowanie, a mi chodzi o konkretną sieć. Wiem, że wygodniej przez Internet, ale do sklepu mam blisko i żaden dla mnie to problem podjechać.
Sprawdź czy jest dostępny ten model w sklepie , bo często sklepy mają tylko model powystawowy. Koszty kuriera i dostawy ze sklepu mogą być porównywalne. Warto sprawdzić w kilku sklepach jak się przedstawia cenowo ten lub zbliżony model, bo często dla różnych sklepów się jedną literką różnią [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując