Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-21, 08:50   #233
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Musli i wafle ryżowe! Zupełnie zapomniałam o tych produktach, to będzie idealne bo mogę zrobić mieszankę w domu i zabrać ze sobą a jogurt czy mleko bez laktozy na pewno wszędzie można kupić.
Będę dwa tygodnie w Szwajcarii i Francji i to taki wyjazd budżetowy bo nie chcemy oszczędzać na biletach wstępu, atrakcjach, pamiątkach czy posiłkach w jakichś fajnych miejscach typu obiad z owoców morza, drink z ładnym widokiem ale śniadanie chcemy ogarniać sami a ja akurat mam problemy żywieniowe :/

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------



Dwa tygodnie, praktycznie codziennie chcemy nocować w innym mieście.
Będziesz autem? Ja zawsze mam zapas swoich chlebow bg. Do tego biorę dżemiki w jednorazowych opakowaniach/inne rzeczy do smarowania np pasztet.
Na miejscu łatwo kupić np smoothie w supermarkecie I do tego pochrupac wafelki kukurydziane.
Lubię też zamówić paczkę z putki bez glutenu z dostawa na dzień przed wyjazdem a w niej rzeczy typu drożdżówki jagodzianki, są pakowane i mają kilka dni daty ważności a się nie trzeba przejmować przygotowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując