Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-25, 09:36   #2032
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89655520]Ja muszę zmotywować się do zakupów ubraniowych. Praktycznie dzień w dzień noszę zwykle t-shirty. Już mi się trochę zużyły.
Jak wrócę do Polski to czeka na mnie paczka ze spodniami. Akurat promo na zalando lounge było. A mam tylko jedne, co pasują mi rozmiarowo.
No i mam wrażenie, że brakuje mi ubrań mniej prostych.

Będę zamawiać wieszaki do nowego mieszkania. Jest tam sporo drążków do wieszania ubrań.
Chyba zamówię kilka typów.
W Grecji nam grubsze drewniane z Jyska- to tego typu będą dobre do kurtek i większych rzeczy.
Ale na sukienki i bluzki poszukam mniejszych plastikowych- bo zajmą mniej miejsca.
Może nawet spódnice doczekają się zawieszenia, bo teraz leżą smutno w szufladzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Ja z kolei cały czas próbuję dojść do tego żeby mi ubrania wisiały "luźno" dlatego powywalałam mnóstwo wieszaków plastikowych... (część rozdałam, część zostawiłam ładnie spakowane przy koszu na śmieci, ale miałam tego jakoś strasznie dużo). Teraz mam tylko takie większe i mój mały guilty pleasure czyli wieszaki z Ikei z niebieskim meszkiem na końcu, strasznie mi się podobają chociaż są- w moim odczuciu- dość drogie.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Krem do twarzy akurat u mnie schodzi, ale balsamy niekoniecznie, bo je często dostaję w prezencie, a ja i tak lubię swoje.

Kremów do stóp w ogóle nie kupuję, co mi się nie sprawdza na twarz, idzie na stopy.
Peelingi do ciała tylko szczotką pod prysznicem, czasem kawa czy glinki.

W sprzedaży szczęścia nie mam. Żadne ubrania mi nie poszły, jakieś tam meble najwyżej i lampy.
To też kwestia żeby sprawdzić na sobie, które kosmetyki lubimy i musimy mieć Kiedyś używałam dużo maseczek do twarzy i mam nawyk ich kupowania, ale używam dużo mniej niż kiedyś. Dlatego teraz ban całkowity, bo ciągle jest coś nowego, coś nowego kusi a ja tak naprawdę nie widzę możliwości dokończenia w tym życiu tych moich zapasów
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując