Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.6.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-04, 15:46   #4
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.6.

Cytat:
Nie chcę kłamać, ale wychodziło coś koło 100 zł za miesiąc od mieszkania, tylko nie pamiętam na ile lat (10? 15?). I to tytułem spłaty kredytu na budowę windy (a to było przed podwyżkami stóp procentowych), bo do tego oczywiście koszty eksploatacji, napraw itd. Przy czym od znajomych mieszkających w blokach z windą słyszałam, że podobno koszty eksploatacji są zależne od poziomu, na którym jest mieszkanie, i np. ludzie z I piętra płacą te koszty w niższym wymiarze niż ludzie mieszkający na X piętrze (nie wiem czy to prawda). U nas nie było żadnych ustaleń co do rozliczeń (uważam, że administracja zawaliła sprawę, że nie przekazała jasnych informacji na ten temat). Była wrzucona jedynie ankieta: tak / nie + krótki opis jakiej wysokości kredyt, na ile lat i jaka rata od mieszkania, więc dodając 2+2 wyszło, że parter też się zrzuca na to.

Może niepopularna opinia, ale moim zdaniem to siedzimy w tym razem.


Tak samo wszyscy składają się na remont dachu, nawet jeśli fizycznie zalało tylko sąsiada z ostatniego piętra. Taki urok życia we wspólnocie, ale może ja się za dużo Dragon Balla naoglądałam.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Mistrzu, naucz mnie cytować wypowiedzi z poprzednich wątków!
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując