Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-28, 09:31   #3631
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie nie ruszaja palety Hourglass, odkad kupilam zeszloroczna i zbylam i 2 lata temu tak samo, to juz nie interesuje sie nimi. Pedzelek za to przyszedl i podoba mi sie, detale tip top. Uzylam go z pudrem i bronzerem testowo i jestem na tak.
ooo to może załączy mi się chciejstwo ponownie

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ten różowy róż z rozświetlaczem ładniutkie[emoji7]
widziałam recenzję na yt, że taki żarówiasty jest... zastanawiam się czy kupić

ciekawa jestem co z druga paletką cieni która była pokazywana na insta przeciekach - miała być mniejsza i bardziej nude

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89678901]Kolekcja jest już dostępna na stronie :

Kliknęłam cienie i ten jasny róż z rozświetlaczem Cienie kosztują 75 euro, szok.
Bardzo jestem ciekawa matów w tej paletce, a róż faktycznie wygląda na fajny.
Wszedł mi kod lojalnościowy na 15%, pewnie są jakieś inne, ale kupowałam w dużym napięciu [/QUOTE]

Hmm kodzik?

cienie na testach panie chwaliły, paletka róż+rozświetlacz już nie no i to jest dupe paletki rózy/rozświetlaczy pillow talk
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując