Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-05, 09:49   #3740
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Nowość od Natashy na święta[emoji16] Mini TrichromeZałącznik 7794409

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra
Cytat:
Napisane przez Molaaa Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie czy jest jakiś kod w S, który działa na Charlotte? Chętnie też poczytam opinie o podkładzie ChT Airbrush Flawless
ChT jest też na Asos i tam bywały fajne ceny.


Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obecnie używam podkład Revlon nr 250. Chciałabym kupić Estee Lauder Double wear lub Lancome Teint Ultra Wear. Jaki kolor byście mi polecały?
Który podkład nada się do mocno mieszanej skóry, czyli takiej która bardzo szybko traci wilgoć i się odwadnia, ale również wyjątkowo mocno przetłuszcza się w strefie T?
Nie znam odcienia Revlon 250, więc trudno jest mi coś poradzić, ale jeśli to neutralny beż, to w podkładach EL celuj w oznaczenia z literą N. Ja używam 2N1, obecnie (po mocno słonecznym urlopie) 3N1.

Jeśli chodzi o EL DW w zestawieniu z Lancome TUW to u mnie pod kątem trwałości i trzymania świecenia w ryzach zdecydowanie wygrywa EL. Lancome jest nieco lżejszy, ale szybciej się po nim wyświecam i na mojej skórze jest mniej trwały.
Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
telenoweli część kolejna...
wysłali 1 paletkę (z 5 które zamówiłam)
customer service poradził abym złozyła nowe zamówienie na pozostałe rzeczy
ale nie dostałam zwrotu za te których nie wysłali

wszechświat daje mi znaki, że ETHEREAL eyes jest mi niepotrzebna?

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------



polecam kupić z aplikacji/strony charlotte
Dramat.
Aż się odechciewa robić tam zakupy.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując