Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-10, 18:25   #1854
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Widzę, że fajnie kminicie sprawy zdrowotne, więc zapytam. Codziennie rano piję kawę z mlekiem, z kawiarki typu włoskiego. Mleko bez laktozy, bo mam nietolerancję. Piję tak od kilkunastu lat, to nie jest nowy nawyk. Od ponad roku rano mam ciągle kaszel, podejrzewałam alergię, ale drogą dedukcji doszłam do tego, że to ta kawa z mlekiem. Przed nią nie kaszlę, dopiero po jej spożyciu. Myślę, że to bardziej kwestia kawy, może sposobu parzenia - jakieś drobinki kawy mogą być w mleku. A może coś innego? Mleka na 100% nie wykluczam, ale ogólnie w połączeniu z innymi pokarmami nic się nie dzieje, choć w zasadzie spożywam je bardzo rzadko - może raz czy dwa razy w miesiącu z jakimiś płatkami. W jakim kierunku iść, co eliminować, jak szukać? Kawy samej nie wypiję, jest dla mnie niesmaczna, z kawy z mlekiem też bym nie chciała rezygnować - lubię ją, to taka chwila przyjemności, sposób na miłe rozpoczęcie dnia. Przyszło mi do głowy picie z mlekiem roślinnym, mimo że nie lubię oraz parzenie w innym rodzaju ekspresu. Macie inne pomysły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A co to dokladnie za kawa? Moze tak bedzie prosciej? Moze ja przecedzaj przez sitko skoro zostaja drobinki.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując