Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zycie w Ameryce...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 04:26   #2652
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Mnie stuknal typek jak stalem na swiatlach. Od razu informacje o ubezpieczeniu i telefon na 911.
ojjj to tez malo przyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze nie bedziesz juz musiala byc w takiej sytuacji! Jak bedziesz jechala, nie martw sie, spokojnie, wypadek nie byl Twoja wina...
Wlasnie cala droge do szkoly i potem ze szkoly do domu staralam sie myslec, ze wypadek nie byl moja wina. Dla profilaktyki strabilam goscia, ktory jechal w przeciwna strone i potem nagle wjechal na moj pas i sobie stal Zauwazylam juz to z daleka, wiec zahamowalam, ale porzadnie go strabilam, wiec on w koncu sie zdecydowal w jaka strone skrecic. Normalnie wariatow tu nie brakuje.

Cytat:
Napisane przez extramocna Pokaż wiadomość
Schoolcraft,
współczuję Ci wypadku, straszne, że to stało się w tak niedługim czasie od tego, jak zrobiłaś prawo jazdy
i podziwiam, że dziś jedziesz sama do szkoły.
życzę Ci, by ten wypadek był pierwszym i ostatnim w Twoim życiu.
Dziekuje za slowa otuchy

Cytat:
Napisane przez extramocna Pokaż wiadomość
jak się czujesz? czy byłaś u lekarza, jak sugerowały dziewczyny?

pozdrawiam Cię serdecznie, trzymaj się cieplutko
hmmmm... czuje sie tak samo, jak wczoraj lub dzisiaj rano - poprostu strasznie boli mnie kark i kazdy ruch glowa powoduje okropny bol. Jesli to jutra nic sie nie zmieni (tzn. jesli bol nie bedzie mniejszy), to bede musiala jutro sie wybrac do lekarza. Problem jest tylko taki, ze auto teraz mamy jedno i tym autem maz caly dzien jezdzi bo taka ma prace, wiec obawiam sie, ze moze nie wykombinowac wolnego czasu, zeby ze mna skoczyc do lekarza. A juz o 5:20pm musze wyjezdzac do college poniewaz mam lekcje az do 9:00pm.
Wyglada na to, ze ja porzadnie pociagnelam miesnie poniewaz jak naciskam na kark, to tez czuje bol ktory oddaje mi tez w ramiona. Jak to sie mowi - jesli dzisiaj nie umre, to juz nigdy nie umre

Wklejam Wam filmik z moim synkiem - przynosi nam tyle radosci i widac, ze bedzie z niego dobry pomocnik :

http://pl.youtube.com/watch?v=BXc50MK8eeA
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora