Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-10, 22:44   #3006
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że mam alergie i boli mnie wzgorek lonowy a właściwie chyba trochę wyżej- pod brzuchem proszę nie śmiejcie się tylko moze chwilke swedzialo a teraz jedynie ciągnie i boli. Spanie bez gaci pomogło, ale kilka h łażenia w majtkach i już jest to samo :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Tak! To dokładnie tu
Tylko mnie tam boli w całej szerokości zazwyczaj - pomaga przyciśnięcie poduszki i poszukanie wygodnej pozycji w leżeniu bokiem.

Jak masz jakieś leki na alergie to weź, może trochę pomoże. I coś na trawienie, żeby szybciej przeszło przez układ trawienny.

Wiesz już może co cię uczula? Warto poszukać, bo szkoda się męczyć. Ja tyle lat nie wiedziałam, że jestem uczulona na pietruszkę - więc na wszystkich rodzinnych imprezach po prostu zdychałam przez chyba 7 lat, aż się przypadkiem udało zdiagnozować przy testach alergicznych, bo lekarz nalegał na pokarmowe też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jesoooo, czyli jednak! Bo ja już nie wiedziałam- ginekolog, dermatolog czy ki Mnie też boli tak po całości, nawet promieniuje do pachwin, ale to na bank nie infekcja intymna, bo tam to akurat wszystko ok

Nie mam pojęcia, co mnie może uczulać, myślałam, że to może kontaktowe. Biorę antybiotyk teraz, to może być też to... Biorę Clatrę, ale jedna to chyba mało.
O kurcze, ja mam dzisiaj to samo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując