Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-19, 11:42   #4412
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Właśnie też to zauważyłam, ale mam nadzieję, że ta ciemniejsza strona to nie jest tylko wierzchnia warstwa, a pod spodem całość biała. Wtedy to bym się wkurzyła.

Kurczę, za dużo oglądam tych filmików, ale wydaje mi się, że jakaś dziewczyna robiła dziurkę w kosmetyku do dna, żeby sprawdzić czy kolor jest taki w całości czy tylko z góry, ale nie pamiętam czy to chodziło o ten rozświetlacz.





Bo to rabat tylko dla Goldów. Przepraszam, jak tego z góry nie zaznaczyłam. Niestety nie do końca pamiętam, która z Was ma, a która nie ma Golda, a poza tym czasem kody wchodziły wszystkim





W tym nowym systemie Goldów możesz sobie wybrać markę, na którą będzie obowiązywać stały rabat na 15% (wybraną markę możesz zmienić raz na pół roku). Ja wybrałam ChT. Jak cokolwiek wrzucam do koszyka, to mam od razu obniżoną cenę.

Ale okazuje się, że jak jest wyższy rabat niż ten stały, to cena obniżana jest do tego wyższego rabatu.





Trzymam kciuki, żeby nie anulowali



A z testami na dłoni to często tak mam. Najczęściej najpierw jest zachwyt, potem rozczarowanie, choć bywa odwrotnie (niemniej rzadko - niestety ).

Jak ten z Chanel przyszedł do pracy i pomazałam nim rękę to było wow, nałożyłam też na policzek pomalowany już w pełni i też był zachwyt - piękna tafla.

Następnego dnia malując się nim już ujrzałam te drobiny i entuzjam nieco opadł, ale jak już pisałam, można to ogarnąć.
Nie szkodzi, to znaczy, że dość chciejstw w tym roku [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując