Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-01-17, 20:07   #21
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 332
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

An - Różnią się długością pasków i ich umiejscowieniem. Sama jak byłam dzieckiem, lubiłam zabawę tymi papierowymi lalkami bo były one już wówczas, a nawet dużo wcześniej. Kupowało się je w papierniczym. I już jako dziecko irytowalo mnie to, że spada wszystko z lalki. Więc chciałam aby moja córcia nie miała tego problemu. Stąd zaczęłam główkować jak to zrobić i jeszcze aby to było proste, Wiem, że teraz są one po prostu przyklejane te sukienki? Tak że moje pomysły sa już nienowoczesne.Pfff. No ale chce nauczyć wnuczkę tej nienowoczesności. Chyba, że się okaże dla niej ta zabawa nudna. W każdym razie spróbuję.

A co do jabłek w przedszkolu. Nie chodziłam do przedszkola, ale dziadek mnie posyłał z jabłkami do onego) Sama nie wiem jak ja ten koszyczek tam dotaskalam. Jabłka przecież lekkie nie są a ja sama miałam 5? 6 ? lat. Zapamietałam to. No i zazdrościłam dzieciom, że chodzą do przedszkola a ja nie. Nie tak dawno rozmawiałam z rówieśniczką, która w onym czasie chodziła do przedszkola i ona mi powiedziała tak: "Jak ja wam zazdrościłam, że sobie biegacie po polach a ja muszę siedzieć w tym przedszkolu".
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując