Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-01-20, 09:31   #62
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 327
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

O ludzie - to znaczy, ja ogladam bardzo dlugie. Najczęściej ponad godzinne wykłady i kurcze, wolałabym te krótkie, no ale chcę rozumiec sens, a w krótkich trudno wszystko wyjaśnić. Niestety mam cechę charakteru, które chce wiedzieć, dlaczego jeżeli coś ma działać to działa i wg jakich procesów. I teraz was w jakimśsensie rozumie, bo sama używam skrótów. Toż czas w dwie strony. Wasz i mój. I tak za duże elaboraty jak na tę forme uskuteczniam...

A jak mi się śpi? Juz w miarę dobrze. Nie lubię kaloryferów, może to źle na mnie wpływa. Zima ciężka pod tym względem. Elektrony łażą nie tam gdzie trzeba Może nie każdy tak ma. To jak z moją m. Ona uwielbia pościel ze sztucznego mechatego materiału. Nie pamiętam jak on się nazywa bo dla mnie nie jest towarem poszukiwanym. "On taki cieplutki i milutki w dotyku" - tak uważa i nie pozwoliłaby aby jej założyć inną pościel. No a gdybym ja takie coś zalożyła sobie na kołdrę to obudzę się jak ten no naelektryzowany ufita. Musze spać w naturalnej pościeli bo bez szans na sen.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2024-01-20 o 10:47
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując